Benátky n/J – Litoměřice 0:4
17:30, konec
Jihlava – Kadaň 3:1
17:30, konec
Motor ČB – Třebíč 3:2
17:30, konec
Chomutov – Sokolov 4:1
17:30, konec
Vsetín – Frýdek-M. 3:4
17:30, po prodl.
Slavia – Ústí n/L 1:2
18:00, po prodl.
Přerov – Prostějov 3:2
18:00, konec
Poruba 2011 – Havířov 4:2
18:00, konec
Havlíčkův Brod – Nový Jičín 8:1
18:00, konec
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1
18:00, konec
Žďár n/S – Šumperk 1:5
18:00, konec
Opava – Kopřivnice 5:3
18:30, konec
Chabarovsk – Barys 1:3
11:00, konec
Vladivostok – Čeljabinsk 1:3
11:30, konec
Čerepovec – Jokerit 1:4
18:00, konec
Nižněkamsk – Magnitogorsk 3:0
18:00, konec
N.Novgorod – CSKA Moskva 2:1
18:00, po prodl.
Bílina – Děčín 1:5
18:00, konec
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2
18:00, konec
Nová Paka – Trutnov B 3:2
18:00, konec
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 10:3
18:00, konec
Havlíčkův Brod – Nový Jičín B 8:1
18:00, konec
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 10:1
18:00, konec
Žďár n/S – Šumperk 1:5
18:00, konec
Kobra Praha B – Klatovy 4:2
18:00, konec
Kolín B – David Servis 3:1
18:07, konec
Opava – Kopřivnice 5:3
18:30, konec
Příbram B – Písek 3:2
18:30, po prodl.
China Golden Dragon – Tábor 0:7
19:00, konec
Bílina – Děčín 1:5
18:00, konec
Dvůr Králové n. L. – Řisuty 7:2
18:00, konec
Nová Paka – Trutnov 3:2
18:00, konec
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 10:3
18:00, konec
Kobra – Klatovy 4:2
18:00, konec
Kolín – David Servis 3:1
18:07, konec
Příbram – Písek 3:2
18:30, po prodl.
China Golden Dragon – Tábor 0:7
19:00, konec
Skalica – Martin 1:3
17:00, konec
Trnava – Bratislava Capitals 2:5
17:30, konec
Žilina – Spišská N. Ves 2:3
18:00, konec
Dubnica – Topoľčany 4:3
18:00, konec
Levice – Pov. Bystrica 3:0
19:00, konec
SHKM Hodonín – Senica 12:4
18:30, konec
Kometa Brno – Warriors Brno 8:1
16:00, konec
Tisková konference AZ RESIDOMO Havířov
11:00, konec
Tisková konference HC Kometa Brno
11:15, konec
Tisková konference ke startu Tipsport extraligy
11:30, konec
Mediální brífink k MSLH 20 IIHF 2020
13:00, konec
TK Českého florbalu ke startu sezony 19/20
13:30, konec
Tisková konference HC Oceláři Třinec
15:00, konec
17. etapa: Aranda de Duero - Guadalajara
11:49, konec • Vítez: Philippe Gilbert (deceuninck-quick step)
Opava – Olomouc 2:3
12:00, konec (1)
Opava – Olomouc 1:7
14:15, konec (1)
Prešov – Poprad 0:2
16:00, konec
Z. Kolář – F. Baldi 2:0
11:51, konec | 6:4, 6:2 (2)
R. Carballes Baena – J. Šátral 2:0
10:09, konec | 6:4, 6:3 (2)
T. Daniel – P. Nejedlý 2:0
13:20, konec | 6:2, 6:2 (2)
R. Safiullin – D. Poljak 1:2
09:07, konec | 4:6, 6:3, 2:6 (2)