Tisková konference HC Oceláři Třinec
10:00, konec
Tisková konference BK Mladá Boleslav
10:00, konec
Tisková konference HC Energie Karlovy Vary
11:30, konec
Tisková konference HC Sparta Praha
12:35, konec
Tisková konference Mountfieldu HK
14:04, konec
16. etapa
14:45, konec • Víťaz: Rohan Dennis (BMC Racing Team)
Novosibirsk – Jekatěrinburg 1:4
14:30, konec
Čeljabinsk – Magnitogorsk 1:2
16:00, po prodl.
CSKA Moskva – Jaroslavl 1:3
18:30, konec
Riga – Dynamo Moskva 4:2
18:30, konec
HC Slovan – Čerepovec 2:1
18:30, konec
Nové Zámky – Orange 20 3:1
18:30, konec
Humenné – Pov. Bystrica 3:2
17:30, po prodl.
Španělsko – Chorvatsko 6:0
20:45, konec (sk. 4)
Island – Belgie 0:3
20:45, konec (sk. 2)
Bosna – Rakousko 1:0
20:45, konec (sk. 3)
Maďarsko – Řecko 2:1
20:45, konec (sk. 2)
Finsko – Estonsko 1:0
20:45, konec (sk. 2)
San Marino – Lucembursko 0:3
20:45, konec (sk. 2)
Moldavsko – Bělorusko 0:0
20:45, konec (sk. 2)
Japonsko – Kostarika 3:0
12:20, konec
Jižní Korea – Chile 0:0
13:00, konec
Polsko – Irsko 1:1
20:45, konec
Sev. Irsko – Izrael 3:0
20:45, konec
Anglie – Švýcarsko 1:0
21:00, konec
S. Makedonie – Arménie 3:3
15:30, konec (sk. 7)
Lotyšsko – Anglie 1:2
16:00, konec (sk. 4)
Slovinsko – Kazachstán 2:1
16:30, konec (sk. 9)
Island – Slovensko 2:3
17:30, konec (sk. 2)
Finsko – Polsko 1:3
17:30, konec (sk. 3)
Litva – Dánsko 0:2
18:00, konec (sk. 3)
Ukrajina – Andorra 1:0
18:00, konec (sk. 4)
Ázerbájdžán – Norsko 1:3
18:00, konec (sk. 5)
Maďarsko – Belgie 0:3
18:00, konec (sk. 6)
Rumunsko – Bosna 2:0
18:00, konec (sk. 8)
Rusko – Srbsko 1:2
18:00, konec (sk. 7)
Nizozemsko – Skotsko 1:2
18:30, konec (sk. 4)
Švédsko – Turecko 0:1
18:30, konec (sk. 6)
Švýcarsko – Lichtenštejnsko 3:0
18:30, konec (sk. 8)
Španělsko – Sev. Irsko 1:2
18:45, konec (sk. 2)
Irsko – Německo 0:6
19:00, konec (sk. 5)
Wales – Portugalsko 0:2
19:00, konec (sk. 8)
Gibraltar – Rakousko 0:5
20:00, konec (sk. 7)
Černá Hora – Bulharsko 0:0
20:30, konec (sk. 9)
Francie – Lucembursko 2:0
20:45, konec (sk. 9)
Česko – Portugalsko 2:4
17:30, konec
J. Pegulaová – K. Plíšková 2:0
17:06, konec | 6:3, 7:6 (6) (1)
L. Šafářová – U. Džábirová 1:2
20:07, konec | 6:7 (4), 6:3, 5:7 (1)
M. Bouzková – S. Karatančevová 2:0
20:52, konec | 6:2, 6:1 (1)
A. Giannessi – A. Martin 2:1
13:24, konec | 6:4, 4:6, 6:4
A. Molčan – T. Monteiro 0:2
11:07, konec | 0:6, 2:6
R. Marcora – Z. Kolář 2:0
14:28, konec | 6:3, 6:2 (1)
J. Šátral – G. Andreozzi 0:2
14:44, konec | 4:6, 2:6 (1)
V. Šafránek – B. Bonzi 0:2
10:08, konec | 1:6, 4:6 (1)