Česko – Olympijští sportovci z Ruska 0:3
08:40, konec (SF)
Kanada – Německo 3:4
13:10, konec (SF)
Toronto – NY Islanders 4:3
01:00, po s.n. (1:0)
Philadelphia – Columbus 2:1
01:05, konec
New Jersey – Minnesota 2:4
01:10, konec
Montreal – NY Rangers 3:1
01:30, konec
Ottawa – Tampa 3:4
01:30, konec
Detroit – Buffalo 2:3
01:30, po prodl.
Florida – Washington 3:2
01:30, konec
Nashville – San Jose 7:1
02:00, konec
Arizona – Calgary 2:5
03:00, konec
Edmonton – Colorado 3:2
03:10, po prodl.
Los Angeles – Dallas 0:2
04:30, konec
Sparta – HC Plzeň 4:2
15:30, konec (Nad. B)
Pardubice – Chomutov 6:5
18:00, po prodl. (Nad. B)
Třinec – Jihlava 3:2
18:30, konec (Umíst.)
Znojmo – Fehérvár 1:2
18:30, konec (Nad.)
Mountfield HK – Sparta 4:2
15:00, konec
Č. Budějovice – Kometa Brno 5:2
15:00, konec
Havířov – Mladá Boleslav 0:1
15:30, konec (OUP)
Kladno – Zlín 5:2
16:00, konec
Pardubice – Liberec 1:2
17:00, konec
Olomouc – Vsetín 2:1
17:30, konec (OUP)
Slavia – Vítkovice 1:6
18:00, konec
Třinec – Letňany 5:1
15:00, konec (Udr.)
HC Litvínov – Warriors Brno 6:0
17:30, konec (Udr.)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 1:0
18:00, konec (Udr.)
Mountfield HK – Eisbären 1:3
17:30, po s.n. (2:1)
Norimberk – Sparta 3:1
19:30, konec
Skalica – Topoľčany 4:3
17:00, po prodl. (SF, série 1:0)
Michalovce – Prešov 2:3
17:30, konec (SF, série 0:1)
Losování osmifinále Evropské ligy
13:00, konec
Muži - Štafeta (4x7,5km)
12:15, konec • Vítěz: Švédsko
Muži - 1000 m
11:00, konec • Vítěz: K. Nuis (NED)
Ženy - volné jízdy
02:00, konec • Vítěz: A. Zagitovová (RUS)
Ženy - Skikros (finále)
02:00, konec • Vítěz: K. Serwaová (CAN)
Muži - utkání o bronz (Švýcarsko – Kanada)
07:35, konec • 7:5
Ženy - 1. semifinále (Jižní Korea – Japonsko)
12:05, konec • 8:7
Ženy - 2. semifinále (Švédsko - Velká Británie)
12:05, konec • 10:5
Dukla Praha – Jablonec 0:1
18:00, konec (18)
La Coruňa – Espanyol 0:0
21:00, konec
Mohuč – Wolfsburg 1:1
20:30, konec
Štrasburk – Montpellier 0:0
20:45, konec
Groningen – Breda 1:1
20:00, konec
Genk – Antverpy 4:0
20:30, konec
Rio Ave – Aves 0:0
21:30, konec
T. Berdych – D. Džumhur 1:0
15:55, skreč Džumhur | 7:6 (4), 0:0; 0-0 (ČF)
J. Zopp – A. Pavlásek 2:0
15:05, konec | 6:4, 7:5 (ČF)
Bánovce – Trenčín 34:31
18:00, konec
Charlotte – Brooklyn 111:96
01:00, konec
Orlando – NY Knicks 113:120
01:00, konec
Cleveland – Washington 103:110
02:00, konec
Chicago – Philadelphia 115:116
02:00, konec
Sacramento – Oklahoma City 107:110
04:00, konec
Golden State – LA Clippers 134:127
04:30, konec
Bulharsko – Česko 76:78
17:00, konec (Sk. F)
Slavia – Gamaspol Jeseník 10:5
20:00, konec
Třinec – Helas Brno 6:1
20:00, konec
Sparta – Olympik Mělník 12:6
20:00, konec
Chrudim – Česká Lípa 11:0
20:00, konec
Interobal Plzeň – Svarog Teplice 9:3
20:00, konec
Litoměřice – Vysoké Mýto 8:1
20:30, konec
Kladno – Olympik Mělník B 11:4
20:00, konec (18)
VŠB-TU Ostrava – Havlíčkův Brod 49:0
20:00, konec (16)
Uherské Hradiště – Zlín 10:4
20:00, konec (16)
Baník Ostrava – Jakubčovice nad Odrou 3:4
20:00, konec (16)