K. Vary – Pardubice 0:3
15:30, konec
Litvínov – Plzeň 3:1
15:30, konec
Zlín – Chomutov 4:1
15:30, konec
Liberec – Mladá Boleslav 5:4
16:00, po prodl.
Mountfield HK – Sparta 4:2
17:00, konec
Olomouc – Kometa Brno 5:2
17:00, konec
Vítkovice – Třinec 2:1
18:20, po prodl.
Jihlava – Kadaň 2:0
*17:30, konec
Boston – Buffalo 2:1
01:00, po prodl.
Ottawa – Toronto 6:1
01:00, konec
Florida – Pittsburgh 2:3
01:10, po prodl.
St. Louis – Minnesota 4:1
02:00, konec
Nashville – San Jose 6:2
02:00, konec
Dallas – Chicago 1:5
02:00, konec
Colorado – Winnipeg 2:4
04:00, konec
Vancouver – Calgary 1:4
04:00, konec
Washington – Philadelphia 3:2
18:00, konec
Montreal – Carolina 2:1
20:30, po s.n. (1:0)
NY Islanders – Edmonton 8:1
20:30, konec
HC Litvínov – Kladno 2:3
*16:00, po prodl.
Třinec – Vítkovice 6:3
*18:00, konec
Sparta – HC Litvínov 6:1
15:30, konec
Minsk – Jokerit 3:2
15:00, po s.n. (1:0)
Salzburg – Znojmo 4:1
17:30, konec
HC Litvínov – Poruba 3:4
*13:00, po s.n. (0:1)
Písek – Ústí n/L 2:14
12:00, konec (Sk. C)
Slavia – HC Plzeň 2:3
12:30, po s.n. (0:1)
Motor ČB – Jihlava 4:2
12:45, konec (Sk. D)
Pardubice – Mountfield HK 2:3
13:00, konec (Sk. B)
PZ Kladno – Chomutov 4:5
13:30, konec
K. Vary – Kladno 6:2
16:10, konec
Piešťany – Skalica 0:0
16:30, zrušeno
Zvolen – Poprad 4:3
17:00, po prodl.
Martin – Trenčín 2:3
17:00, konec
Košice – Žilina 2:3
17:00, konec
Nitra – Banská Bystrica 4:3
17:00, konec
Topoľčany – Pov. Bystrica 3:0
17:00, konec
Detva – Lipt. Mikuláš 3:1
17:00, konec
Nové Zámky – Senica 5:2
17:00, konec
Spišská N. Ves – Bardejov 4:2
17:00, konec
Prešov – Trnava 0:0
17:00, zrušeno
Vídeň – SOHO Olomouc 0:5
07:30, kontumace
Č.Budějovice – Studénka Sledge 3:0
08:30, konec
Jihlava – Olomouc 13:2
13:15, konec (29)
Vsetín – Warriors Brno 4:5
16:15, po s.n. (0:1)
Smíšená štafeta jednotlivců, Canmore
18:10, konec • Vítěz: Francie
Smíšená štafeta mužů a žen, Canmore
22:05, konec • Vítěz: Německo
SuperG mužů, Čongson
04:00, konec • Vítěz: C. Janka (SUI)
SuperG žen, Garmisch-Partenkirchen
11:00, konec • Vítěz: L. Gutová (SUI)
Muži HS134, Oslo
14:30, zrušeno
Ženy 30 km klasicky, Oslo
12:15, konec • Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Bournemouth – Arsenal 0:2
14:30, konec
Chelsea – Manchester Utd. 1:1
17:00, konec
Levante – Barcelona 0:2
12:00, konec
Real Betis – Valencia 1:0
16:00, konec
Celta Vigo – Sevilla 1:1
18:15, konec
Granada – Real Madrid 1:2
20:30, konec
Hamburg – Kolín nad Rýnem 1:1
15:30, konec
Hoffenheim – Darmstadt 0:2
17:30, konec
Hellas Verona – Inter 3:3
12:30, konec
Neapol – Carpi FC 1:0
15:00, konec
Turín – Chievo 1:2
15:00, konec
Frosinone – Juventus 0:2
15:00, konec
Sassuolo – Palermo 2:2
15:00, konec
AC Milán – Udinese 1:1
15:00, konec
Atalanta BC – Empoli 0:0
18:00, konec
AS Řím – Sampdoria 2:1
20:45, konec
Lille – Rennes 1:1
14:00, konec
Bordeaux – Saint-Étienne 1:4
17:00, konec
Marseille – PSG 1:2
21:00, konec
Ajax – Feyenoord 2:1
12:30, konec
Graafschap – Nijmegen 1:1
14:30, konec
Groningen – Cambuur 2:0
14:30, konec
Utrecht – Eindhoven 0:2
16:45, konec
Club Brugge – Gent 1:0
14:30, konec
Standard – Sint-Truiden 1:2
18:00, konec
Lokeren – Oostende 0:1
20:00, konec
FC Ferreira – Boavista 0:1
17:00, konec
União Madeira – Moreirense 0:1
17:00, konec
Coimbra – Nacional 2:2
17:00, konec
Porto – Arouca 1:2
20:15, konec
Admira – Salzburg 1:2
16:30, konec
S. Halepová – P. Kvitová 2:1
12:05, konec | 6:4, 3:6, 6:3 (ROU - CZE 2:1)
A. Schmiedlová – S. Stosurová 0:2
13:10, konec | 6:7 (5), 5:7 (SVK - AUS 1:2)
M. Niculescuová – K. Plíšková 1:2
14:44, konec | 4:6, 6:4, 3:6 (ROU - CZE 2:2)
D. Cibulková – K. Birrellová 2:0
15:40, konec | 6:3, 6:1 (SVK - AUS 2:2)
Mituová, Olaruová – Ka. Plíšková, Strýcová 0:2
17:46, konec | 2:6, 3:6 (ROU - CZE 2:3)
Čepelová, Hantuchová – Dellacquaová, Stosurová 1:2
18:05, konec | 7:5, 1:6, 2:6 (SVK - AUS 2:3)
Česko – Švýcarsko 4:5
09:00, konec
Česko – Švýcarsko 10:3
12:00, konec
Hranice – Frýdek-M. 32:28
10:30, konec
Karviná – Jičín 28:17
10:30, konec
Plzeň – Zlín 39:22
10:30, konec
Kopřivnice – Zubří 26:26
17:00, konec
Chorvatsko – Rusko 2:2
18:30, konec (Sk. C)
Česko – Itálie 0:7
21:00, konec (Sk. D)
Dalmach Turnov – ISŠ Příbram 8:6
19:00, konec (17)
Ludis Team Třebenice – Boca Chotěboř 3:7
20:00, konec (17)
Vítkovice – Egretta Bílovice n. S. 3:1
18:30, konec (17)
Zlín – Volfířov 9:7
19:40, konec (17)
Ústí n/L ''B'' – Jirkov 5:2
11:30, konec
Kadaň – Concept Team Most 3:1
12:00, konec